Lov se koná na severu Namibie, na farmě Askevold, Nganrangombe Conservancy, farma Gauss a Simondeum. Veškerý lov na našich farmách se provádí v souladu s profesionální loveckou etikou a závisí na dostatečném dostupnosti požadované zvěře.

Těšíte se do Afriky? Rádi Vám na vyžádání vytvoříme aktuální cenovou nabídku podle Vámi sdělených informací a specifikace jaké druhy zvěře a jak dlouho chcete v Namibii lovit. Pro úspěšný lov a klidný pobyt doporučujeme 10 – 14 dnů pobytu.

Pokud by jste měli o pobyt v Namibii zájem je nutné začít s rezervací nejpozději 60 dnů před odletem – rezervace letenek, víza apod.

Farma Askevold

Omatjete Safaris, vaši hostitelé Hagen a Birgit Eggert Vás přivítají na nezapomenutelný lovecký zážitek v Namibii. Abychom Vám poskytli ty nejlepší, osobní služby, máme v jeden čas vždy pouze jednu loveckou skupinu.

Aby bylo možné využít velké množství zvěře na farmě, Hagen se kvalifikoval jako profesionální lovec. Ubytování na Askevold se skládá ze šesti pokojů s vlastní koupelnou, dobře vybavených veškerým moderním komfortem. Každý lovec či turista si tak může být jistý plnou osobní péčí během svého pobytu.

Farma Askevold se nachází u městečka Otavi mezi hora v regionu Karstveld, v oblasti relativně bohaté na srážky, roste zde velké množství listnatých stromů, akátů, keřů a kvetoucích bylin. Farma oplývá bohatstvím lovné zvěře, v krásné a rozmanité krajině, jsou zde časté slunečné dny. Před sluncem se můžete ukrýt pod terasou „Lapa“ a pro osvěžení máte pravidelně denně připravený a čištěný bazén. Farma nabízí dokonalou domácnost a vynikající místní kuchyni a to tak, aby zajistily příjemné posezení po lovu, stejně jako relaxační dovolenou.

Na farmě Vám nabídneme také výlety například, do mezinárodně uznávaného národního parku Etoscha který je vzdálen jen dvě hodiny jízdy autem nebo pobřežního pouštního města Swakopmundu nebo do oblasti Caprivi.

 

Lovené druhy zvěře

Antilopa losí

Žirafa Rotschildova

Kudu velký

Voduška velká

Oryx

Antilopa vraná

Antilopa skákavá

Antilopa travní

Zebra horská

Zebra Burchelova

Prase bradavičnaté

Pakůň źíhaný

Pakůň běloocasý

Buvolec pestrý

Buvolec stepní

Impala

Chocholatka schovávaná

Dik-dik

Hyena skvrnitá

Šakal

 

 

 

 

lov

napište nám