Lov se koná na severu Namibie, na farmě Askevold, Nganrangombe Conservancy, farma Gauss a Simondeum. Veškerý lov na našich farmách se provádí v souladu s profesionální loveckou etikou a závisí na dostatečném dostupnosti požadované zvěře.

Aktuálně pro Vás připravujeme pobyty na rok 2019. Na vyžádání Vám vytvoříme aktuální cenovou nabídku podle Vámi sdělených informací a specifikace jaké druhy zvěře a jak dlouho chcete v Namibii lovit.

Pokud by jste měli o pobyt v Namibii zájem je nutné začít s rezervací nejpozději 60 dnů před odletem – rezervace letenek, víza apod.

Farma Askevold

Farma Askevold se nachází u městečka Otavi mezi hora v regionu Karstveld, v oblasti relativně spolehlivě bohaté na srážky, roste zde velké množství listnatých stromů, akátů, keřů a kvetoucích bylin. Farma oplývá bohatstvím lovné zvěře, v krásné a rozmanité krajině, jsou zde časté slunečné dny. Před sluncem se můžete ukrýt pod terasou „Lapa“ a pro osvěžení máte pravidelně denně připravený a čištěný bazén. Farma nabízí dokonalou domácnost a vynikající místní kuchyni a to tak, aby zajistily příjemné posezení po lovu, stejně jako relaxační dovolenou.

Na farmě Vám nabídneme také výlety například, do mezinárodně uznávaného národního parku Etoscha který je vzdálen jen dvě hodiny jízdy autem nebo pobřežního pouštního města Swakopmundu nebo do oblasti Caprivi.

 

lov

napište nám